TheMen.mk

Што кога луѓето би купувале автомобили како што купуваат компјутери?

Mexico Unsafe Cars

Хумор

Кои вежби се подобри, со тегови или на справи?

slozeni-izoliracki-st

Вежби

znacenje-jaglenihidrati-st-1

Како јаглехидратите делуваат на слабеењето?

Исхрана

iphone-dalecinski-upravuvac

iPhone ќе биде далечински управувач за вашиот автомобил

Новости

red_bull_abdo_feghali_sarajevo_1-620x413

Видео: Ред Бул дрифта низ улиците на Сараево

Видеа

room_by_baronique-d45mg52

Изговори кои жените ги користат кога сакаaт да избегнат секс

Секс

emily-ratajkowski-by-terry-richardson-for-gqs-2013-november-issue-0

По барање на фановите го растури Инстаграм со топлес фотографии

Селебрити

2015-bmw-m4-convertible-images-34

Зошто во Британија е забранета рекламата за новото BMW M4?

Преглед на коли

luksuzen-apartman-featuredd-555

ФОТО: Како изгледа животот во апартман од 95 милиони долари?

Занимливости

2555151-cod+aw_induction_seoul+survivor

Трејлерот за новата Call of Duty изгледа како вистински акционен филм

Занимливости

leftПредлог филмright

State of Play

state-of-play-poster
Режија:Kevin Macdonald
Улоги:Russell Crowe, Rachel McAdams, Ben Affleck
Оцена:5
Јазик:Англиски
Време:137 минути
Година:2009 год.
Жанр:Драма, Мистерија

Jack Reacher

jack-reacher-poster
Режија:Cristopher McQuarrie
Улоги:Tom Cruise, Rosamund Pike, Richard Jenkis
Оцена:4
Јазик:Англиски
Време:130 минути
Година:2012 год.
Жанр:Акција, Криминал

I Am Number Four

I-Am-Number-Four-Poster
Режија:D.J. Caruso
Улоги:Alex Pettyer, Timothey Olyphant, Dianna Argon
Оцена:4
Јазик:Англиски
Време:109
Година:2011 год.
Жанр:Акција, Трилер

This Means War

this-means-war-poster
Режија:McG
Улоги:Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy
Оцена:4
Јазик:Англиски
Време:99 минути
Година:2012 година
Жанр:Акција, Комедија

Shooter

shooter-poster
Режија:Antoine Fuqua
Улоги:Mark Wahlberg, Michael Pena, Rhona Mitra
Оцена:4
Јазик:Англиски
Време:124 минути
Година:2007 год.
Жанр:Акција, Криминал